RESİM BİZİM İŞİMİZ.  NEYATWO

  Wallpapers:  4479
  Size:  1.27 Gb
  Downloaded: 8966??

In English Ana sayfa Favorilere ekle 

wallpapers

ADVERTISEMENT

 

 

Su An Sitede 62 Ziyaretci Var


 

Miscellaneous
 Dost siteler
 Advertise-REKLAM VERMEK 


 

 

Son zamanlarda neya2 unun masraflarını karşılayamadığımız için maalesef bu yolu kullanmak zorunda kaldık. Kendimizde üniversite öğrenci olduğumuz için üzülerek söylemek zorundayız "bizden bu kadar".

Bağış için Donate tıklayınız

neya2 Türkiye de ve dünyada çok sevilen ücretsiz ve kaliteli sitelerden birisi. Kullanıcılarını hiç bir zaman rahatsız edecek bir şekilde üzmemekte. Bu hizmetimizi elimizden geldi kadar sürdürmek istiyoruz bundan dolayı sizin yardımlarınıza ihtiyacımız var.1 yıllık masraf karşılığı bağış toplandıktan sonra bağış linki kaldırılacaktır ve bağış yapanların listesi yayınlanacak. Gösterdiniz ilgiden ve anlayışlığınızdan dolayı Teşekkür ederiz.

 

arzu ettiniz miktarda bağış kabul edilmektedir.

NOT: 2012 tarih itibari ile bağış kabul etmiyoruz

 

 


 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

Partners


Gallery
partner imiz olmak isterseniz

neya2.com@gmail.com

e-mailinizi bekliyoruz. :)


 

 

 

1024x768, 1600x1200, adios, again, around, ashlee, beatles, big, britney, buttons, comes, crazy, dolls, earth, first, floyd, frog, george, harrison, here, how, impressions, jennifer, john, lennon, lopez, love, make, mccartney, melanie, now, outside, panther, paul, pink, prerogative, pussycat, rammstein, ringo, shot, simpson, slipknot, soon, spears, starr, strokes, tatu, vermilion, wall, world , güzel resimler , manzara , silah resimler , komik , cocuk , çiçekler , uçak , gemi , film , poster , hayvanlar , 3d , digital , motor , uzayTurkiyenin en cok tercih edilen resim sitesindesiniz.neya2